o mnie/kontakt

IMG_0471Nazywam się Elżbieta. Urodziłam się pewnej mroźnej, grudniowej soboty w roku 1996. Mieszkam w malowniczej wiosce Drahle w województwie podlaskim z dala od wszelkiej cywilizacji. Do szkoły średniej uczęszczałam do stolicy województwa, a od października ’15 zaczęłam studia w stolicy kraju. Wybrałam Mechatronikę na Wydziale Mechatroniki Politechniki Warszawskiej.

Czym się interesuję? Uwielbiam książki (po blogu łatwo się tego domyślić). Filmy -gatunki wszystkie, nawet horrory, których nie dam rady obejrzeć, nie zasłaniając oczu. Seriale, choć ubolewam nad moją miłością do seriali, bo potrafią mnie wciągnąć bez reszty i zabrać mi cały czas; jestem szczególną fanką How I Met Your Mother, Game of Thrones i Adventure Time!. Sztuka, malowanie i robienie różnorakich rękodzieł. Co więcej, jestem umysłem ścisłym (choć niestety nie mogę powiedzieć, że niezwykle wybitnym), szczególnie upodobałam sobie fizykę i informatykę. Mogę jeszcze wspomnieć, że z aktywności fizycznej najbardziej lubię jazdę na rolkach, spływy kajakowe i wspinaczkę po parkach linowych. A z trunków, preferuję czystą wódkę.

I to byłoby na tyle jeśli chodzi o mnie.

Wspomnę jeszcze o możliwym kontakcie ze mną, do którego serdecznie zapraszam, bo to miłe poznać kogoś w tym ogromnym świecie internetu:
e-mail: wolkowycka.ela@gmail.com
lubimyczytac.pl: http://lubimyczytac.pl/profil/317017/elzbieta

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s